Przeworsk
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Bank Spółdzielczy Przeworsk

Bank Spółdzielczy Przeworsk

Bank Spółdzielczy to jeden z polskich banków, który cieszy się dużym powodzeniem zwłaszcza wśród rolników i mieszkańców małych miejscowości. Odziały i placówki Banku Spółdzielczego można spotkać w najbardziej odległych zakątkach naszego kraju.

Bank Polskiej Spółdzielczości posiada atrakcyjną ofertę zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm, specjalne oferty kieruje również dla rolników. Zatem jeśli chcemy skorzystać z usług banku spółdzielczego na początek warto sprawdzić, czy znajduje się on blisko naszego miejsca zamieszkania.

Zakładając, że jesteśmy mieszkańcami niezbyt dużego miasta jakim jest Przeworsk i nie orientujemy się, która placówka lub oddział Banku Spółdzielczego znajduje się najbliżej naszego miejsca zamieszkania, wystarczy, że skorzystamy z internetu i w wyszukiwarkę wpiszemy frazę "Bank Spółdzielczy Przeworsk", a w odpowiedzi uzyskamy adresy banków bezpośrednio w mieście lub jego okolicy.

Internetowe katalogi zawierają adresy wszystkich banków działających na terenie polski niezależnie od tego, czy jest to bank spółdzielczy Przeworsk czy Bank PKO Ostrołęka.

Bank Spółdzielczy i jego aktualna oferta

Bank Spółdzielczy niezależenie od tego czy jest to "bank spółdzielczy Przeworsk" czy bank znajdujący się na drugim końcu polski posiada taką samą ofertę dla każdego klienta. Jak już wspomniano bank spółdzielczy to w zasadzie jedyny bank, który szczególne oferty kieruje do rolników. Przykładowo bank proponuje zakładanie rachunków bankowych, takich jak rachunek Agro lub rachunek Agro plus. Rolnicy mogą również liczyć na specjalnie lokaty, karty kredytowe czy kredyty na działalność gospodarczą lub pod zastaw gruntów rolnych. Kredyty dla rolników to również kredyty preferencyjne klęskowe, przyznawane na preferencyjnych warunkach dzięki współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.przeworsk.pl. All rights reserved